EXCELLENCE

Doskonałość przewodzi w drodze.

“T Excellence” jest sposobem myślenia i działania w sposób odróżniający nas od naszego konkurencyjnego otoczenia, które stanowi nieskończone źródło wartości dodanej dla naszych klientów. Jest własną filozofią, którą wykorzystujemy na różnych płaszczyznach w naszej firmie oraz na różnych etapach procesowych.

Obejrzyj wideo

R+D+i

Lżejsze tary na rynku

Tara pojazdów dla naszych klientów jest podstawą rentowności, i w firmie Tisvol jesteśmy tego świadomi. Dlatego też dokładamy wszelkich starań i środków w celu rozwoju i wytarzania lżejszych pojazdów o najwyższej wytrzymałości. Poniżej niektóre przykłady:

- pojazd 25m3 od 4550kg.
- pojazd 40m3 od 4990kg.
- pojazd 55m3 od 5590kg.

Patent europejski dla wersji Coroa

Coroa jest naszym pojazdem w wersji premium który został wydany pod koniec 2013 roku. Coroa jest naszym najlepszym rozwiązaniem dla transportu produktów sypkich i może być wytwarzana wyłącznie przez naszą firmę co gwaranuje europejski patent.

Współpraca z uczelniami

Studia badawcze i testowanie, rozwój i optymalizacja stopów aluminium używanych w procesie wytwarzania pojazdów, we współpracy z Uniwersytetem w Walencji.

Rama dwuczęściowa -DS1

Główne szyny składają się z dwóch części i jednego zgrzewania liniowego, prace projektowe opracowane wspólnie z działem technicznym „Alusuisse” specjalistą w konstrukcjach aluminiowych oraz producentem na światowe rynki.

Rama podwozia ze wzmocnieniami spoinowymi między mostami i poprzecznicami, w celu zapewnienia większej wytrzymałości dla montażu podwozia.

Własne muldy

Opracowujemy i rozwijamy wszystkie niezbędne profile, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Ponad 50 własnych nadwozi dla wytłaczania róznych profili nadwozia.

PROCESY

Automatyczne spawanie w technologii CNC

Tisvol osiągnął ponad 85% w procesie automatyzacji spawania wszystkich części spoinowych w celu uzyskania maksymalnego poziomu jakości i jednocześnie gwarancji, że proces spawania ręcznego nie może zostać wykonany ponad ten czas. Stanowiska spawalnicze są zautomatyzowane w 3 lub 5 osiowe roboty wyposażone w najnowszą technologię w CNC.

Proces malowania w najwyższej jakości

Stosujemy podkłady o dużej mocy utrwalania i akrylową emalię poliuretanową, dające doskonały efekt wykończenia rzucający się w oko i doskonałe w dotyku nadający świetlistość w wymiarze 95%.

Malujemy podwozie i muldę oddzielnie, aby lepiej dotrzeć do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Stosujemy farby i podkłady średnio o grubości 85 mikronów.

Prowadzimy stały monitoring jasności i grubości warstwy, stosowany w dużej liczbie pomiarów ram i nadwozi.

Spersonalizowana dostawa

W Tisvol uważamy, że pojazd jest ukończony w momencie jego dostawy i odbioru przez klienta w naszej fabryce w indywidualny sposób. Nasza odpowiedzialność za dostarczenie pojazdu skupia się na kontroli wypoziomowania, przechyłu i adaptacji nowego pojazdu do ciągnika siodłowego, w taki sposób, aby wszystko działało włąściwie. W momencie gdy pojazd wyjeżdża z naszej fabryki jest "gotowy do pracy".

Wyjaśniamy naszym klientom najważniejsze cechy pojazdu, z uwzględnieniem wszystkich możliwych wątpliwości działania, i wreszcie przekazujemy instrukcję konserwacji, dokumentację i wymagane certyfikaty.

Proces śledzenia dokumentacji

Począwszy od przyjęcia nowego zamówienia , aż do momentu dostawy pojazdu, stworzyliśmy proces dokumentacji, który wspiera procesy produkcyjne i jakość dostarczanego pojazdu, który oferujemy naszym klientom. Tym samym posiadamy wiedzę na temat wszystkich materiałów i dostawców części, które tworzą całościowy pojazd.

Zrównoważony rozwój

Nasze zaangażowanie na rzecz energii słonecznej urzeczywistnia się w 15.000m2 paneli słonecznych umieszczonych na dachu naszych zakładów, które generują 90,000 kWh i 120,000 kWh miesięcznie, co jest wystarczające do zasilenia ponad 370 domów, dzięki czemu radykalnie zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko.

Dostawcy strategiczni

Wybór i utrzymanie strategicznych dostawców jest decydujący ponieważ część sukcesu zależy od nich. Dlatego dokonaliśmy ich wyboru na podstawie naszych własnych wartości: niezawodności, jakości, trwałości, doświadczenia, międzynarodowego zasięgu i prestiżu.

JAKOŚĆ

Kontrola gwarantowanej jakości 52 punktów końcowych

Przed dostawą, każdy pojazd jest poddawany rygorystycznej kontroli jakości, którą przeprowadzają nasi inżynierowie. Sprawdzają oni wyprodukowaną powłokę i weryfikują ogólne właściwości naczepy, materiały i zastosowane komponenty. Następnie punkty osiowe i punkty sworznia są smarowane, a śruby dokręcane. Sprawdzamy poprawność działania drzwi, plandeki, zderzaka i sprawność systemu wywrotu. Weryfikowane jest, czy układ pneumatyczny nie ma nieszczelności i finalnie ma miejsce kontrola wizualna czy wszystkie spawy są wykonane we właściwy sposób.

Najwyższa jakość surowca

Stosujemy najwyższej jakości blachy aluminiowe. Surowce, które dodają, do wytrzymałości i estetyki, nową wyróżniającą się wartość, co czyni naczepę wyjątkową na wszystkich poziomach: lekkość. W pojęciu ogólnym, jest to materiał o doskonałych cechach i nieograniczonych możliwościach.

Certyfikaty jakości

Wszystkie pojazdy są zaprojektowane i wyprodukowane w zgodności ze standardami europejskimi oraz z regulacjami dyrektyw europejskich.

Trwałość

Solidność Tisvol jest istotą tego, że nasze naczepy są najbardziej efektywnym narzędziem do Twojej pracy.

Dobrej wytrzymałości pojazdy nie pozwolą wstrzymać pracy ze względu na awarie.

Test wodoszczelności

Oferujemy naszym klientom możliwość otrzymania certyfikatu wodoszczelności pojazdu w celu zweryfikowania czy w naczepie nie ma wycieku lub przecieku płynu, ze szczególną uwagą skupioną na punktach największego ryzyka jak drzwi oraz narożniki pojazdu.

Test w komorze solnej

Dokonujemy weryfikacji jakości procesu malowania i zestawień pomiędzy metalami różnych par galwanizowanych, poprzez coroczne badania wytrzymałościowe na korozję w komorze solnej (zgodnie z UNE-EN ISO 9227) z symulacjami pomiarowymi podwozia i nadwozia (do 1000 godzin), z zadowalającymi wynikami bez defektów malowania (UNE-ISO 4628-2 48258-2: 1982), oraz wyjątkową wytrzymałość przeciwko korozji na malowanej powierzchni (UNE 48258-3 -ISO 4628-3: 1982).

POJAZDY SZYTE NA MIARĘ

Szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego

Z ponad 10,000 rodzajami muld, i naszym doświadczeniem w personalizacji pojazdów posiadamy ogromną bazę wyposażenia opcjonalnego.

Specjaliści w rozwiązaniach dla transportu materiałów sypkich

Wspiera nas nasze 30-letnie doświadczenie. Właśnie to doświadczenie, wraz z naszym rozwojem biznesowym, uczyniło nas jednym z głównych liderów europejskich w pojazdach dla transportu materiałów sypkich.

Vehicle personalization

Możemy wdrożyć każde niestandardowe rozwiązanie dostosowane do specyficznych potrzeb każdego klienta. Nie opracowujemy standardu: nasze pojazdy są produkowane od podstaw w momencie zamówienia. Tym sposobem każdy z naszych pojazdów jest inny.