EXCELLENCE

Kiválóság az úton Výnimečnost na cestě

“T Excellence” je způsob myšlení, který z nás dělá konkurenceschopním na trhu a s tím vytváříme přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Na základě naši filozofie, stavíme naše znalosti v různých oblastech různými způsoby.

Nahrávání

R+D+I

Nejlehčí na trhu

Proto my jsme spotřebovali hodně energie při vytváření lehčích a odolnějších vozidel. Zde jsou některé příklady:

- 25m3 vozidlo od 4550kg.
- 40m3 vozidlo od 4990kg
- 55m3 vozidlo od 5590kg

Evropský patent k příveů COROA

Modely COROA jsou prémiové modely naši firmy, které vyrábíme od roku 2013. COROA je nejlepší nástroj na přepravu zemědělských produktů. Kvůli své unikátní konstrukci jsme patentovali v Evropě.

Spolupráce s vysokými školami

Dlouhodobá spolupráce s univerzitou ve Valencii, společnou práci optimalizujeme použitých materialů v našich vozidlech.

DS1- 2 dílný podvozek

Hlavní nosný rám, který se skládá ze dvou kusů s jedným svářením na délku. Náš tým inženýrů, ve spolupráci s světoznámé firmy Alusuisse,-kteří jsou specialisté na hliníkových profilů, - vytvořili touto jedinečnou tvorbu.

U hřídel a také u spojů příčných nosníků napomáhají silné výztuhy na dosáhnutí vyšší životnosti.

Saját öntőforma Vlastní slévárký tvar

Podle požadavků našich partneřů jsme vyvinuli slévárské tvary pro unikátní boční panely. Více než 50 různých panelů je možné udělat.

Technologické procesy

Automatické svařovací zařízení, CNC technologie

Na lince Tistvol 85% svařovacích procesů se provádí automatickým svařovacím zařízením. Tímto způsobem můžeme zajistit kvalitu a čas dokončení. Naše svářečska flotila se skládá ze 3 a 5 –osé roboty, s použitím nejmodernějších CNC technolgií.

Sledovatelnost a dokumentace procesů

Od té doby, co používáme novou metodu na objednání pro výrobní procesy, dokumentujeme součástky a meteriály od dodavatelů které již byly použité a synchronizujeme s výrobním procesem. Podle toho kdykoliv jsme schopní kontrolovat kvalitu jednotlivých produktů a jejich částí.

Procesy leštění, vysoká kvalita

S použitím dvousložkového polyurethane materialů a dodržení speciální technologie jsme schopní získat 95% jasnost.

My leštíme podvozek a nastavbu odděleně, proto jsme schopní spracovat i nejměnší a nejschovanejší části.

Vrstva laku je 85 micronu, která je unikátní na trhu.

Kontrolní personál kontroluje po dokončení barvení tloušťku a jasnost barevních vrstev.

Dodavatelská strategie

Důležitou součástí pro získání úspěšního koncového produktu je výběr dodavatelů. Našich partneřských dodavatelů výbíráme dle nasledovných kritérií: spolehlivost, kvalita, trvanlivost, zkušenosti, mezinárodní pokrytí a prestíž.

Dodávka na míru

Ve všech případech dodávky přívesů na určitý termín se udělá konečná kontrola a harmonizujeme s tahačem. Při předání produkt je již připraven na práci. Nalepené informační samolepky jsou vytištění v jazycích které jsou používané objednávatelem.

Na konec, zákazník obdrží veškeré dokumentace, s kterým v evropských zemích může být uveden do pohybu, pak v uživatelské příručce si to taky může nastudovat.

Udržitelnost

Náš závazek k obnovitelným zdrojum energie důkazuje i sluneční solární soustava, která je namontovaná na naši budově. Díky tomu system obdržíme 90.000-120.000 kWh energie za měsíc. Toto množství splní energetické potřeby témeř 370 bytů.

Klavita

Kontrola kvality na 52 bodech

Před předáním pracovníci zkontrolujú produkt. Kontrolují obecné charakteristiky, vestavané součásti, v souladu s výrobním plánem. Zkontrolují mazací místa, těsnění dvěří, těsnění pneumatického kruhu, provoz plachtů a pak vizuálně zkontrolují i svráy.

Materiály s nejvyšší kvalitou

Používáme hliníkových materiálů nejvyšší kvality. K základním materiálům přidáváme sílu a estetiku, tím způsobem můžeme být jedinečné pro každou úroveň. Celkově lze říci, že použité materiály nabízejí výjimečné vlastnosti a nekonečné možnosti.

Podle předpisů

Všechny naše výrobky mají evropské normy a předpisy příslušných směrnic Evropského společenství.

Trvanlivost

Spolehlivost je nejvíce důležité, abychom se produkty stály nejvíce nákladově-efektivním nástrojem v souvislosti s Vaší prací.

Dlouhá, spolehlivá životnost, aby doba strávená na opravu byla co nejkratší.

Bezkapalní zkouška

Na žádost našich klientů jsme schopní vydávat nekapalní certifikát, protože těsnění dveří a těsnění rohů nástavby splňují tyto požadavky.

Zkouška koroze

Když se podíváme na kvalitu procesu barvení a taky se podíváme na střety mezi různých materiálů, udělali jsme roční pevnostní zkoušku koroze se solním postřikem (UNE-EN ISO 9227) na podvozku a na nástavbě (1000 hodin), byly uspokojivé výsledky na bezbarevném povrchu, (UNE 48258-2-ISO 4628-2:1982), vynikající výsledky na nabarveném povrchů (UNE 48258, ISO 4628-3: 1982).

Zakázková výroba

Široký výběr a volitelné složky

Více než 10 000 vyrobených vozidel se narodilo v naší továrně, proto máme mnoho let zkušeností při vytváření jedinečných vozidel a máme velký výběr při volitelných možností.

Specialisté na trhu hromadných tovarů

Máme více než 30 let zkušeností. Výsledkem naší práce společně s našimi partnery v Evropě jsme se stali jeden z významných dodavatelů pro okruh dodavatelů hromadných produktů.

Vozidla na zakázku

Společně s našimi klienty vytváříme potřebné přívěsy. Standardní vozidla nevyrábíme. Naše vozidla při objednání získají finální podobu. Kvůli tomu téměř každý přívěs je navzájem odlišné od sebe.